Podnoszenie kwalifikacji

Dbam o jakość swoich usług, czuję ogromną odpowiedzialność za moich małych klientów i ich rodziców – dlatego nie zapominam o swoim własnym rozwoju.
Wzięłam udział w:

szkoleniach

0

konferencjach

0

specjalistycznych wykładach

0

Gdzie i od kogo się uczyłam?

Co oferuję?

Konsultacje rodzicielskie (również tel, mail, zoom)

Dla rodziców, którzy myślą o rozwodzie, są w trakcie rozwodu bądź po rozwodzie, dla rodziców, którzy widzą/czują, że coś jest nie tak. Rozwiewam wątpliwości, daję wskazówki, zapraszam do pracy gabinetowej.

więcej o KR

Trening Umiejętności Społecznych (TUS)

Zajęcia w małych grupach (max. 6 osobowych). Autorski program, dwie prowadzące, bezpłatna kwalifikacja. Dla dzieci nieśmiałych, z ADHD, ZA - potrzebujących wsparcia oraz więcej kontaktów społecznych.

więcej o TUS

Warsztaty dla Dobrych Rodziców (WDR)

Cykl intensywnych zajęć dla rodziców dzieci z ZA, ADHD i sprawiających trudności wychowawcze. Od pierwszych zajęć - dużo wsparcia, od kolejnych - skuteczne techniki do zastosowania od zaraz.

więcej o WDR

Jak pracuję?

W swojej pracy wykorzystuję elementy programu Pozytywnej Dyscypliny, wyżej już wspomnianą metodę Kids’Skills – Dasz Radę oraz I’m Proud of You – Jestem z Ciebie dumny. Pomagam dzieciom w radzeniu sobie w sytuacjach trudnych (np. zmiana szkoły, rozwód rodziców, trudności adaptacyjne, trudności w relacjach z rówieśnikami) a rodzicom w radzeniu sobie z trudnymi zachowaniami prezentowanymi przez ich dzieci. Konsultuję dzieci neuroatypowe oraz dzieci w normie rozwojowej.

W pracy kieruję się zasadami Kodeksu Zawodowego Psychologa. Cały czas aktualizuję swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i konferencjach szkoleniowych oraz naukowych. Organizuję spotkania superwizji koleżeńskiej – Warszawa Białołęka.

Po pracy korzystam z dobrodziejstwa towarzystwa psiaka, zgłębiam tajniki kuchni wegańskiej, czytam i obserwuję piękno otaczającego nas świata

Serdecznie zapraszam!


Konsultuję i prowadzę terapię na warszawskiej Białołęce i w Legionowie. Zapraszam rodziny z Białołęki/Tarchomina, Legionowa, Jabłonny i innych pobliskich miejscowości

Zapraszam – psycholog dziecięcy Warszawa Białołęka, Warszawa Tarchomin, Legionowo.

Poczucie własnej wartości dziecka wzrasta, gdy czuje ono, że jest wartością dla rodziców.

- Jesper Juul

Partnerzy