Podnoszenie kwalifikacji

Dbam o jakość swoich usług, czuję ogromną odpowiedzialność za tych, którzy obdarzyli mnie zaufaniem i ze mną pracują – dlatego nie zapominam o swoim własnym rozwoju.
Wzięłam udział w:

szkoleniach

0

konferencjach

0

specjalistycznych wykładach

0

Gdzie i od kogo się uczyłam?

Psychoterapia

czyli spotkania podczas, których dostajesz pomoc. Najczęściej zgłaszacie się do mnie w depresji, z poczuciem zagrożenia, lękami, postrzeganiem siebie w krzywym zwierciadle. Zapraszam na spotkanie online.

porozmawiajmy

Kryzys rozwodowy

Konsultacje dla par, które myślą o rozwodzie, są w trakcie rozwodu bądź po rozwodzie, dla rodziców, którzy widzą/czują, że coś jest nie tak. Rozwiewam wątpliwości, daję wskazówki, zapraszam do pracy gabinetowej.

przeczytaj więcej

Konsultacje rodzicielskie

Przygotowujące na przyjście maluszka. Pomocne, gdy masz wątpliwości związane z wychowaniem dzieci. Gdy chcesz ułożyć wasze relacje rodzinne, komunikacyjne, wesprzeć siebie i dziecko w codzienności.

więcej o KR

Jak pracuję?

Pracuję w nurcie poznawczo-behawioranym. To znaczy, że podczas naszych spotkań chcemy skutecznie poprawić jakość Twojego życia. Ważna w naszej pracy jest współpraca i zorientowanie na rozwiązanie tego, co skłoniło Cię do przyjścia na konsultację. Zwracamy uwagę na Twoje myśli i  zachowania. I to jest podstawa naszej terapii. Uczysz się jak być swoim najlepszym terapeutą, gdy już skończymy się spotykać.

 

W pracy kieruję się zasadami Kodeksu Zawodowego Psychologa. Cały czas aktualizuję swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i konferencjach szkoleniowych oraz naukowych. Organizowałam spotkania superwizji koleżeńskiej – Warszawa Białołęka.

Po pracy korzystam z dobrodziejstwa towarzystwa psiaka, zgłębiam tajniki kuchni wegańskiej i wegetariańskiej, czytam i obserwuję piękno otaczającego nas świata.

Serdecznie zapraszam!


Konsultuję i prowadzę terapię online i na terenie Błonia. Zapraszam rodziny z Błonia, Sochaczewa, Izabelina, Kampinosu, Leszna, Łomianek, Ożarówa Mazowieckiego, Starych Babic (powiat warszawski zachodni) i innych pobliskich miejscowości.

Zapraszam – psycholog, psychoterapeuta online,  Warszawa, Błonie, powiat warszawski zachodni.

Osoba to płynny proces, nie stały i statyczny byt, płynąca rzeka zmian, nie blok z solidnego materiału, stale zmieniająca się konstelacja możliwości, a nie ustalona ilości cech. To prawda, wciąż się zmieniamy, uczymy. I to od nas zależy dokąd dopłyniemy.

- Carl Rogers