Bardzo się cieszę na wieść, że będę miała przyjemność poprowadzenia zajęć TUS w Legionowie. Zgodnie z rekomendacjami dotyczącymi pracy nad sferą emocjonalno – społeczną, prowadzącymi zajęcia będą dwie osoby – dwie certyfikowane trenerki TUS, a zajęcia będą się odbywały według naszego autorskiego programu.
Będzie super! 🙂

Więcej czym jest Trening Umiejętności Społecznych, po co jest i czy warto zapisać na zajęcia swoje dziecko, można przeczytać tutaj.

Kwalifikacje TUS w Legionowie

O przystąpieniu do grupy decyduje spotkanie kwalifikacyjne z prowadzącymi. Jest to spotkanie rodzica i dziecka, które trwa 50 minut. Kosztuje 120 zł.

Można się zapisać dzwoniąc pod nr telefonu 606 666 279 lub 504 726 476. Można też wysłać maila na adres kontakt@poradniawerbena.pl a odpiszemy bądź oddzwonimy ze wszelkimi informacjami.

Grupy wiekowe

Prowadzimy nabór do nowych grup TUS przez cały rok, nowe grupy corocznie ruszają z początkiem września:

  • zajęcia maluchów trwają 50 minut
  • zajęcia dzieci starszych trwają 80 minut

Skład każdej grupy będzie maksymalnie 7 osobowy.

Zapisz dziecko na kwalifikacje teraz!

Dbamy o to, aby był i czas i miejsce na przepracowanie trudności każdego dziecka, dlatego ilość miejsc ograniczona.

Dbamy o to, aby rodzice mogli z nami porozmawiać i na bieżąco wiedzieć co się dzieje na zajęciach. Dbamy o generalizację tego, czego uczyliśmy się – a to element niezbędny to powodzenia zajęć terapeutycznych. Zajęcia odbywają się w Poradni Werbena – Błękitne Centrum w Legionowie, lok. 226.

author-sign

About Anna Skrońska

Pomagam rodzinom w kryzysie okołorozwodowym. Dowiesz się jak ogarnąć piętrzące się emocje, jak skutecznie się komunikować. Prowadzę warsztaty dla rodziców, pomagam również dzieciom.