Anna Skrońska

Anna Skrońska
psycholog dziecięcy, psycholog Białołęka, psycholog Tarchomin
Zapraszam 🙂

mgr Anna Skrońska psycholog Tarchomin

Psycholog dziecięcy – Anna Skrońska. Ukończyłam psychologię kliniczną i zdrowia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Jestem certyfikowaną trenerką umiejętności społecznych (TUS), certyfikowaną trenerką kontroli złości, bajkoterapeutką oraz specjalistką praktykującą metodę Kids’ Skills. .

Pracuję z dziećmi i ich rodzicami – dzięki temu zwiększamy skuteczność działań terapeutycznych. Dopasowuję techniki terapeutyczne do dziecka, a nie odwrotnie. W swojej pracy łączę techniki Stosowanej Analizy Zachowania (SAZ) z psychoedukacją rodziców. Wykorzystuję również elementy programu Pozytywnej Dyscypliny, wyżej już wspomnianą metodę Kids’Skills – Dasz Radę oraz I’m Proud of You – Jestem z Ciebie dumny. Pomagam dzieciom w radzeniu sobie w sytuacjach trudnych, kryzysowych (np. zmiana szkoły, rozwód rodziców, trudności adaptacyjne, trudności w relacjach z rówieśnikami) a rodzicom w radzeniu sobie z trudnymi zachowaniami prezentowanymi przez ich dzieci. Konsultuję dzieci neuroatypowe oraz dzieci w normie rozwojowej.

W pracy kieruję się zasadami Kodeksu Zawodowego Psychologa. Cały czas aktualizuję swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i konferencjach szkoleniowych oraz naukowych. Organizuję spotkania superwizji koleżeńskiej – Warszawa Białołęka.

Po pracy korzystam z dobrodziejstwa towarzystwa psiaka, zgłębiam tajniki kuchni wegańskiej, czytam i obserwuję piękno otaczającego nas świata 🙂

Serdecznie zapraszam!


Konsultuję i prowadzę terapię na warszawskiej Białołęce, obszarowo zapraszam również rodziny z Legionowa, Jabłonny i innych pobliskich miejscowości 🙂

Zapraszam – psycholog dziecięcy Warszawa Białołęka, Warszawa Tarchomin, Legionowo.


Zostaw swój numer, oddzwonię i osobiście odpowiem na wszelkie pytania :)