Psycholog online

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób potrzebujących rozmowy z psychologiem, postanowiłam spotykać się z Państwem za pośrednictwem Internetu – jako psycholog online.


KONSULTACJA TELEFONICZNA

WIDEO
ROZMOWA

KONSULTACJA MAILOWA


Podstawą każdej rozmowy z psychologiem jest poczucie bezpieczeństwa i zaufanie do osoby, z którą się rozmawia. Psycholog online to ta sama osoba, co wcześniej, tylko z wykorzystaniem różnego rodzaju mediów. Rozmowa odbywa się w dogodnym terminie, w wybranym miejscu – warunkiem jest komfort klienta.

Brakuje nam pewności i stabilizacji. Martwimy się o zdrowie swoje i bliskich. W Polsce i na świecie szaleje koronawirus. Psycholog online to dobre połączenie poczucia bezpieczeństwa i możliwości otrzymania oczekiwanego wsparcia oraz pomocy.

Dla kogo psycholog online?

Dla osób, które z różnych względów wolą zostać w domu. Może to być obawa o zdrowie i rezygnacja z długotrwałych spotkań z innymi – a konsultacja psychologiczna to 50 minut rozmowy.

Powodem wybierania wizyt online może być też dbałość o zapewnienie maksymalnej dyskrecji spotkania. Niechęć do spotkania kogoś znajomego w okolicach gabinetu psychologicznego może być kluczowa przy podejmowaniu decyzji o skorzystaniu z pomocy. Świat jest mały a duże miasta wydają się często bardzo ciasne. Rozmowa z psychologiem z własnego fotela może być rozwiązaniem uszytym na miarę.

Kiedy jeszcze taka konsultacja będzie się sprawdzać?

Poradnia Psychologiczna Werbena w Legionowie, jak i gabinet na Tarchominie, to miejsca dostępne dla osób z niepełnosprawnością. Jednak nie zawsze droga do gabinetu musi być komfortowa. Może się też zdarzyć tak, że nie ma możliwości na swobodne wyjście z domu, osoba korzysta z różnego rodzaju przyrządów. Psycholog online w takiej sytuacji to czasami jedyna możliwość, aby skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Gdzie znajdę specjalistę?

Psycholodzy i psychoterapeuci mają różne specjalności i specjalizacje. Pracują z dziećmi, z młodzieżą czy z dorosłymi. Niektórzy pracują z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi, niektórzy z dorosłymi z zaburzeniami nastroju, niektórzy specjalizują się w konkretnym zagadnieniu.

Przykładowo – Magdalena Komsta specjalizuje się w zaburzeniach snu. Rodzic szuka pomocy w tym temacie. Znajomi i Internet polecają specjalistę, który ma gabinet w drugiej części Polski. Co wtedy? Wtedy właśnie z pomocą przychodzą media i umożliwiają rozmowę z wybranym specjalistą.

Dlatego bez względu na to gdzie mieszkasz, możesz umówić nasze spotkanie podając tylko imię i nazwisko, adres e-mail oraz telefon. Godziny mojej dostępności znajdziesz tutaj.

Anna Skrońska psycholog online

Ja interesuję się zagadnieniem funkcjonowania dziecka w rozwodzie. Konsultuję też rodziców, którzy zauważyli trudności emocjonalne u siebie lub swoich dzieci.

Proponuję możliwość konsultacji w trakcie zaplanowanej rozmowy telefonicznej/wideo rozmowy. Jeśli rodzic woli zebrać myśli, odpowiedzieć w dogodnym dla siebie momencie – możemy się spotykać w formie konsultacji mailowych,


KONSULTACJA TELEFONICZNA

WIDEO
ROZMOWA

KONSULTACJA
MAILOWA


Zapraszam na spotkanie w niecodziennej formie, dostosowanej do niecodziennych czasów.

author-sign

About Anna Skrońska

Pomagam rodzinom w kryzysie okołorozwodowym. Dowiesz się jak ogarnąć piętrzące się emocje, jak skutecznie się komunikować. Prowadzę warsztaty dla rodziców, pomagam również dzieciom.